Zde najdete informace o našich pravidelných aktivitách a chystaných akcích.

Angličtina pro maminky

Úterý 10:30-11:45

Mateřské centrum Řepík

Pokud máte doma malou ratolest a ráda byste se seznámila s dalšími maminkami z okolí, můžete navštívit náš klub maminek, kde si jednoduchou a zábavnou formou můžete procvičit angličtinu a naučit se něco nového. Od září organizujeme ve spolupráci s MC Řepík setkání maminek z Řep se zábavnou lekcí angličtiny s rodilými mluvčími a tvořivými workshopy pro Vaše děti.

Naším cílem je trávit čas společně s ostatními maminkami a jejich dětmi a naučit Vás trochu nové angličtiny v příjemném prostředí. Přijďte se na nás podívat a přesvědčit se, že je to opravdu zábava!

 

Klub anglické konverzace

Čtvrtek 18:00-19:00

Kulturní centrum Průhon

Věříme, že podstatná část učení se cizímu jazyku spočívá v tom mít možnost mluvit s rodilými mluvčími. Máme mezi sebou rodilé mluvčí, kteří mají zkušenosti s učením a chceme, aby učení se angličtině mohlo být uvolněné a zábavné pro každého, kdo k nám přijde.

Naším cílem je pomoci vám zlepšit se v angličtině tím, že budete používat to, co již umíte, a učit se zlepšovat svou angličtinu v pohodovém prostředí našeho English conversation clubu.

Náš klub anglické konverzace je možností pro ty z vás, kdo máte schopnost mluvit anglicky k tomu, abyste se v jazyce zlepšili v zábavném a pohodovém prostředí. Ať už je vaše úrpveň angličtiny jakékoliv, ať už se chcete něco přiučit nebo se jen pobavit, těšíme se na Vás!

Pokud chcete přijít, není třeba se nikde registrovat, stačí se ukázat. Klub anglické konverzace je naším dárkem pro Vás, ale pokud nás budete chtít podpořit, můžete tak učinit formou dobrovolného vstupného.

Komunitní skupiny

Komunitní skupiny jsou tím, co považujeme za srdce našeho společenství. Malé skupinky, které se scházejí ke sdílení, studiu Bible a modlitbám jsou tím, v čem spatřujeme naplnění biblického učednictví – společného následování Ježíše bez zbytečných stresů.

Tyto skupiny nejsou bohoslužbou, ale příležitostí pro Vás, kde můžete klást nejrůznější otázky, které si při čtení Bible kladete. Těšíme se na společně podniknuté cesty do hlubin Bible.

Scházíme se individuelně, dle dohody na různých místech v Řepích. V současnosti probíhá setkání 5 skupin, pokud byste se chtěli do nějaké zapojit, neváhejte kontaktovat kohokoliv z našeho týmu (David, Jenda, Martin, Joe, Eliška, Barča, Julie).

Bohoslužby

Neděle 17:00-19:00

Kulturní centrum Průhon

Naše bohoslužby jsou otevřeny pro každého, kdo se chce zúčastnit – ať už chcete přijít jen, abyste se podívali nebo nebo se zapojili do dění. Scházíme se, abychom jako společenství chválili Boha – písněmi, modlitbami či kázáním. Bohoslužba u nás trvá asi hodinu a čtvrt, během které zpíváme, slyšíme kázání, které vychází z Bible a přibližuje nám zvěst o Bohu, který sestupuje k člověku, aby jej zachránil, rozmlouváme s Bohem na modlitbách a ve večeři Páně si připomínáme, co pro nás v Ježíši Kristu udělal. Naše snaha je, aby tyto bohoslužby byly otevřené, srozumitelné normálním lidem a zároveň aby neztratily nic ze své hloubky.

Pokud si chcete poslechnout záznamy z minulých bohoslužeb či si pročíst poznámky, podívejte se do sekce Kázání a nebo do archivu kázání.

Nejbližší chystané akce

NEXT UPCOMING EVENT

English Camp 2017

15
Červenec
Sobota

English Camp 2017

Hotel Amerika | Samota 1099
REGISTER