english club

Klub anglické konverzace je otevřen každému, kdo si chce zábavnou formou procvičit své znalosti z Angličtiny – ať už jste začátečník či ostřílený mluvčí, máme pro Vás možnost poklábosit si s rodilými mluvčími.

Věříme, že podstatná část učení se cizímu jazyku spočívá v tom mít možnost mluvit s rodilými mluvčími. Máme mezi sebou rodilé mluvčí, kteří mají zkušenosti s učením a chceme, aby učení se angličtině mohlo být uvolněné a zábavné pro každého, kdo k nám přijde.

Naším cílem je pomoci vám zlepšit se v angličtině tím, že budete používat to, co již umíte, a učit se zlepšovat svou angličtinu v pohodovém prostředí našeho English conversation clubu. Náš klub anglické konverzace je možností pro ty z vás, kdo máte schopnost mluvit anglicky k tomu, abyste se v jazyce zlepšili v zábavném a pohodovém prostředí. Ať už je vaše úroveň angličtiny jakékoliv, ať už se chcete něco přiučit nebo se jen pobavit, těšíme se na Vás!

Pokud chcete přijít, není třeba se nikde registrovat, stačí se ukázat. Klub anglické konverzace je naším dárkem pro Vás, ale pokud nás budete chtít podpořit, můžete tak učinit formou dobrovolného vstupného

napište nám

6 + 15 =

Kontakt

Adresa

Socháňova 1220/27
163 00 Praha 17 - Řepy

 

Sledujte nás na sociálních sítích