English Tuesday evening

Úterní večery s Angličtinou jsou pro veřejnost otevřená setkání s rodilými mluvčími z anglicky mluvících zemí, která mají dvě části: Klub anglické konverzace a Studium Bible v angličtině. V první části se budeme zaměřovat na jazyk, kterým mluví naši přátelé, na téma, které s sebou přinesou. Každý měsíc budeme mít jiného lektora, abychom měli pestrý program a mohli vyzkoušet celou škálu přízvuků, kultur a tematických okruhů, které nás setkáními budou provázet. Každý lektor si připraví lekci na základě svého oboru. Druhá část, která je společná nám i našim lektorům, je naše víra v Ježíše a vášeň pro Bibli, kterou budeme společně číst a studovat v angličtině. Ať už Vás bude zajímat více první nebo druhá část, jste vítaní.

18:00 – 19:00 – Lekce angličtiny

19:00-20:00 – Studium Bible v angličtině

Naším lektorem bude Tyrel Good, mediální specialista Křesťanské akademie mladých

Tyrel grew up in Arizona in the US. He first came to the Czech Republic when he was 16 to teach English at a youth summer camp and continued doing that during the summers while pursuing a career in media in America. He has worked on many film and television productions. He moved to the Czech Republic to produce media for the organization Křesťanská Akademie Mladých and lives in Prague with his wife Natalie.

Více informací najdete na stránce věnované English Tuesday evenings: https://pochoden-praha.cz/nase-aktivity/anglicka-konverzace/

Date

21.Sep. 2021
Expired!

Time

18:00 - 20:00

Location

Kulturní centrum Průhon
Socháňova 1220/27, Praha

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12 + 12 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.