kurz zapalování

co je kurz zapalování?

Kurz Zapalování Vám pomůže zjistit více o nás a o tom, čemu věříme. Představíme, kdo jsme jako Pochodeň, kdo je Bohem, ve kterého věříme a jak to můžeme dát dohromady. Na čtyřech setkáních budete mít příležitost seznámit s námi a s tím, na čem nám záleží. V bezpečném prostředí budete mít příležitost diskutovat s námi o otázkách, které považujeme za důležité, dozvědět se více o sobě, o nás a o Bohu.

co od kurzu mohu očekávat?

Jak bude kurz probíhat?

Kurz bude probíhat v neděli po naší bohoslužbě. Setkání budou probíhat na Skype a budou trvat hodinu. Naší snahou je, aby v kurzu bylo dost prostoru pro diskuzi a pro témata, která jsou pro Vás důležitá.

Jaké jsou cíle kurzu?

  • Představit se navzájem tak, abychom co nejdříve našli společnou řeč.
  • Ukázat, na čem nám v Pochodni záleží.
  • Představit vizi, hodnoty a způsob naší služby.

 

 

osnovy kurzu zapalování

Zapalování 1: Kdo jsme?

Na prvním setkání se seznámíte s Pochodní: s naší historií, vizí a hodnotami, s tím, kam nás můžete zařadit a také s tím, co děláme.

Zapalování 2: Kdo jste?

Druhé setkání je věnováno Vám. Zajímá nás Váš příběh, vaše osobnost, vaše obdarování a silné stránky. Vyzkoušíte si osobnostní test a možná se o sobě něco zajímavého dozvíte.

Zapalování 3: Kdo je Bůh?

Třetí setkání se bude týkat toho, čemu – nebo ještě lépe – komu věříme. Toto setkání bude věnováno Bohu, příběhu Bible a tomu, jak ho následujeme.

Zapalování 4: Jak to dáme dohromady?

Závěrečné setkání kurzu Zapalování bude věnováno praktickému rozhovoru o následování Ježíše, o naší službě a o tom, co všechno obnáší. Cílem je, abyste měli představu, jak se toho můžete stát součástí i Vy.

 

 

Kurz Zapalování probíhá v neděli po našich bohoslužbách (od 17:30). Připojit se můžete zde.
Připojit se můžete také naskenováním QR kódu.

napište nám

4 + 9 =

Kontakt

Adresa

Socháňova 1220/27
163 00 Praha 17 - Řepy

 

Sledujte nás na sociálních sítích

© 2020 Pochodeň Praha