kázání

Zde si můžete poslechnout kázání z našich bohoslužeb

o našich bohoslužbách

Naše bohoslužby jsou otevřeny pro každého, kdo se chce zúčastnit – ať už chcete přijít jen, abyste se podívali nebo nebo se zapojili do dění. Scházíme se, abychom jako společenství chválili Boha – písněmi, modlitbami či kázáním. Bohoslužba u nás trvá asi hodinu a čtvrt, během které zpíváme, slyšíme kázání, které vychází z Bible a přibližuje nám zvěst o Bohu, který sestupuje k člověku, aby jej zachránil, rozmlouváme s Bohem na modlitbách a ve večeři Páně si připomínáme, co pro nás v Ježíši Kristu udělal. Naše snaha je, aby tyto bohoslužby byly otevřené, srozumitelné normálním lidem a zároveň aby neztratily nic ze své hloubky.

Martin Romančák - 30.1.2022

Důvěra v Boží dobrotu

Martinovo úvodní kázání k nové sérii Bohoslužeb Abakuk: nářek nad zlem a život z víry. Martin nám přiblíží zajímavou knihu Starého zákona a stejnojmenného proroka, který v ní rozmlouvá s Hospodinem and situací svého lidu.

Biblické odkazy: Habakkuk 1:1-17, Habakkuk 2:1-4

Z Série: "Abakuk"

Nová série Bohoslužeb Abakuk: nářek nad zlem a život z víry nám přiblíží zajímavou knihu Starého zákona a stejnojmenného proroka, který v ní rozmlouvá s Hospodinem nad situací svého lidu. Jaké poselství kniha skrývá a jak nás může povzbudit k následování Ježíše? Přijďte hledat odpovědi spolu s námi na našich bohoslužbách!

Více od "Abakuk"

Powered by Series Engine

Od ledna 2012 archivujeme poznámky ke kázání z našich bohoslužeb ve formátu pdf. Můžete si je prohlédnout a stáhnout na Google Drive.

Od ledna 2017 jsme začali nahrávat videa z našich bohoslužeb. Nejen kázání, ale i některé písně. Podívat se na ně můžete na našem YouTube kanálu Pochodeň Praha:

Od listopadu 2018 máme podcasty na Anchor.fm, které se přeposílají na Apple podcasts, Google podcasts, Spotify a dalších službách. Poslechnout si je můžete zde:

napište nám

7 + 6 =

Kontakt

Adresa

Socháňova 1220/27
163 00 Praha 17 - Řepy

 

Sledujte nás na sociálních sítích

© 2022 Pochodeň Praha