English Tuesday evenings

Úterní večery s Angličtinou jsou zpět. Pokračujeme v našich kurzech pro veřejnost, které jsou otevřenými setkáními s rodilými mluvčími z anglicky mluvících zemí, která mají dvě části: Klub anglické konverzace a Studium Bible v angličtině. V první části se budeme zaměřovat na jazyk, kterým mluví naši přátelé a na témata, která s sebou přinesou. Každý měsíc budeme mít jiné téma. Druhá část našich setkání, která je společná nám i našim lektorům, je naše víra v Ježíše a vášeň pro Bibli, kterou chceme společně číst a studovat v angličtině. Ať už Vás bude zajímat více první nebo druhá část, budeme se na Vás těšit.

Setkání English Tuesday Evenings probíhají v prostorách naší kanceláře: Nevanova 1037/16.

Kdo jsou naši lektoři?

Našimi lektory jsou rodilí mluvčí z USA, Steven a Kelli Shaddox. Nemusíte mít obavy, že se s nimi nedomluvíte. Na našich lekcích bude také náš pastor, David Živor, který zároveň působí jako lektor angličtiny v jazykové škole Glossa a rád Vám pomůže s překladem kdykoliv to budete potřebovat.

Pokud chcete přijít, není třeba se nikde registrovat, stačí se ukázat. Klub anglické konverzace je naším dárkem pro Vás, ale pokud nás budete chtít podpořit, můžete tak učinit formou dobrovolného příspěvku, který využijeme na pokrytí nákladů za pronájem prostor.

18:00 – 19:00 – Lekce angličtiny

19:00-20:00 – Studium Bible v angličtině

Více informací najdete na stránce věnované English Thursday evenings: https://pochoden-praha.cz/nase-aktivity/anglicka-konverzace/

napište nám

12 + 1 =

Kontakt

Adresa

Nevanova 1037/16
163 00 Praha 17 – Řepy

Sledujte nás na sociálních sítích

© 2024 Pochodeň Praha