english thursday evenings

ENGLISH THURSDAY EVENINGS

Nebo-li čtvrteční večery s Angličtinou jsou pro veřejnost otevřená setkání s rodilými mluvčími z anglicky mluvících zemí, která mají dvě části: Klub anglické konverzace a Studium Bible v angličtině. V první části se budeme zaměřovat na jazyk, kterým mluví naši přátelé, na téma, které s sebou přinesou. Každý měsíc budeme mít jiného lektora, abychom měli pestrý program a mohli vyzkoušet celou škálu přízvuků, kultur a tematických okruhů, které nás setkáními budou provázet. Druhá část, která je společná nám i našim lektorům, je naše víra v Ježíše a vášeň pro Bibli, kterou budeme společně číst a studovat v angličtině. Ať už Vás bude zajímat více první nebo druhá část, jste vítaní.

Klub anglické konverzace

Klub anglické konverzace je otevřen každému, kdo si chce zábavnou formou procvičit svou Angličtinu – ať už jste začátečník či ostřílený mluvčí, máme pro Vás možnost poklábosit si s rodilými mluvčími.

Věříme, že podstatná část učení se cizímu jazyku spočívá v tom mít možnost mluvit s rodilými mluvčími. Máme mezi sebou rodilé mluvčí, a lektory kteří mají zkušenosti s učením a chceme, aby učení se angličtině mohlo být co nejvíce uvolněné a zábavné pro každého, kdo přijde.

Naším cílem je pomoci vám zlepšit se v angličtině tím, že budete používat to, co již umíte, a učit se zlepšovat svou angličtinu v pohodovém prostředí našeho English conversation clubu. Náš klub anglické konverzace je příležitostí pro Vás, abyste se v jazyce zlepšili v zábavném a pohodovém prostředí. Ať už je Vaše úroveň angličtiny jakákoliv, ať už se chcete něco přiučit nebo se jen pobavit, těšíme se na Vás!

 

Studium Bible v angličtině

Studium Bible v angličtině je pokračováním našeho Klubu anglické konverzace pro ty z Vás, kteří si chtějí prohloubit znalosti z knihy, která formovala naší kulturu. Naši lektoři nás provedou celou řadou známých a inspirujících příběhů, které dodnes mění životy k lepšímu. Budeme se na Vás těšit.

Pokud chcete přijít, není třeba se nikde registrovat, stačí se ukázat. Klub anglické konverzace je naším dárkem pro Vás, ale pokud nás budete chtít podpořit, můžete tak učinit formou dobrovolného vstupného.

Kdo jsou naši lektoři?

Všechny lekce zaštiťuje náš pastor, David Živor, který zároveň působí jako lektor angličtiny v jazykových školách PRESTO a Dobrý lektor.

29.9. – 20.10. bude naší lektorkou Samantha Burgess

5.1. – 26.1. bude naší lektorkou Dalese Stockwell

2.2. – 23.2. bude naším lektorem Dan Foreman

napište nám

3 + 9 =

Kontakt

Adresa

Socháňova 1220/27
163 00 Praha 17 - Řepy

 

Sledujte nás na sociálních sítích