english tuEsday evenings

ENGLISH TUESDAY EVENINGS

Nebo-li úterní večery s Angličtinou jsou pro veřejnost otevřená setkání s rodilými mluvčími z anglicky mluvících zemí, která mají dvě části: Klub anglické konverzace a Studium Bible v angličtině. V první části se budeme zaměřovat na jazyk, kterým mluví naši přátelé, na téma, které s sebou přinesou. Každý měsíc budeme mít jiné téma.

Druhá část našich setkání, která je společná nám i našim lektorům, je naše víra v Ježíše a vášeň pro Bibli, kterou chceme společně číst a studovat v angličtině. Ať už Vás bude zajímat více první nebo druhá část, budeme se na Vás těšit.

Setkávat se budeme v Kulturním centru Průhon, v prvním patře v hudebně vedle kanceláře.

Klub anglické konverzace

Klub anglické konverzace je otevřen každému, kdo si chce zábavnou formou procvičit svou Angličtinu – ať už jste začátečník či ostřílený mluvčí, máme pro Vás možnost poklábosit si s rodilými mluvčími.

Věříme, že podstatná část učení se cizímu jazyku spočívá v tom mít možnost mluvit s rodilými mluvčími. Máme mezi sebou rodilé mluvčí, a lektory kteří mají zkušenosti s učením a chceme, aby učení se angličtině mohlo být co nejvíce uvolněné a zábavné pro každého, kdo přijde.

Naším cílem je pomoci vám zlepšit se v angličtině tím, že budete používat to, co již umíte, a učit se zlepšovat svou angličtinu v pohodovém prostředí našeho English conversation clubu. Náš klub anglické konverzace je příležitostí pro Vás, abyste se v jazyce zlepšili v zábavném a pohodovém prostředí. Ať už je Vaše úroveň angličtiny jakákoliv, ať už se chcete něco přiučit nebo se jen pobavit, těšíme se na Vás!

 

Studium Bible v angličtině

Studium Bible v angličtině je pokračováním našeho Klubu anglické konverzace pro ty z Vás, kteří si chtějí prohloubit znalosti z knihy, která formovala naší kulturu. Naši lektoři nás provedou celou řadou známých a inspirujících příběhů, které dodnes proměňují životy. Budeme se na Vás těšit.

Pokud chcete přijít, není třeba se nikde registrovat, stačí se ukázat. Klub anglické konverzace je naším dárkem pro Vás, ale pokud nás budete chtít podpořit, můžete tak učinit formou dobrovolného příspěvku, který využijeme na pokrytí nákladů za pronájem prostor.

Kdo jsou naši lektoři?

Našimi lektory jsou rodilí mluvčí z USA, Steven a Kelli Shaddox. Nemusíte mít obavy, že se s nimi nedomluvíte. Na našich lekcích bude také náš pastor, David Živor, který zároveň působí jako lektor angličtiny v jazykové škole Glossa a rád Vám pomůže s překladem kdykoliv to budete potřebovat.

napište nám

4 + 1 =

Kontakt

Adresa

Socháňova 1220/27
163 00 Praha 17 - Řepy

 

Sledujte nás na sociálních sítích