kázání

Zde si můžete poslechnout kázání z našich bohoslužeb

o našich bohoslužbách

Naše bohoslužby jsou otevřeny pro každého, kdo se chce zúčastnit – ať už chcete přijít jen, abyste se podívali nebo nebo se zapojili do dění. Scházíme se, abychom jako společenství chválili Boha – písněmi, modlitbami či kázáním. Bohoslužba u nás trvá asi hodinu a čtvrt, během které zpíváme, slyšíme kázání, které vychází z Bible a přibližuje nám zvěst o Bohu, který sestupuje k člověku, aby jej zachránil, rozmlouváme s Bohem na modlitbách a ve večeři Páně si připomínáme, co pro nás v Ježíši Kristu udělal. Naše snaha je, aby tyto bohoslužby byly otevřené, srozumitelné normálním lidem a zároveň aby neztratily nic ze své hloubky.

David Živor - 12.6.2022

Jak nám Duch svatý pomáhá?

Jak nám Duch svatý pomáhá?

Duch svatý nás osvobozuje z otroctví těla, osvobozuje nás pro Boha a jeho zaslíbení. Duch svatý nás osvobozuje z otroctví těla, aby nás mohl vést na cestu života. Osvobozuje nás pro Boha tím, že v nás posiluje identitu jeho dětí a dává nám naději zakotvenou v dědictví spojením s Ježíšem.

Biblické odkazy: Romans 8:12-17

Z Série: "Vytlačený: O zapomenutém Bohu a jeho moci"

Poznámky ke stažení

Více od "Vytlačený: O zapomenutém Bohu a jeho moci"

Powered by Series Engine

Od ledna 2012 archivujeme poznámky ke kázání z našich bohoslužeb ve formátu pdf. Můžete si je prohlédnout a stáhnout na Google Drive.

Od ledna 2017 jsme začali nahrávat videa z našich bohoslužeb. Nejen kázání, ale i některé písně. Podívat se na ně můžete na našem YouTube kanálu Pochodeň Praha:

Od listopadu 2018 máme podcasty na Anchor.fm, které se přeposílají na Apple podcasts, Google podcasts, Spotify a dalších službách. Poslechnout si je můžete zde:

napište nám

4 + 9 =

Kontakt

Adresa

Socháňova 1220/27
163 00 Praha 17 - Řepy

 

Sledujte nás na sociálních sítích

© 2023 Pochodeň Praha